PHILIPS BY100P LED100S/840 PSU WB
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Kaubaalus: 1 | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BY100P LED100S/840 PSU WB |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Highbays
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 278 mm |
| Kõrgus/sügavus | 89 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK06 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3789-4181 K |
| Süsteemi võimsus | 86 W |
| Efektiivne valgusvoog | 10500 lm |
| Valgusti tõhusus | 136 lm/W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.