PHILIPS BN021C LED10S/840 L600
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BN021C LED10S/840 L600 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Laternavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 28.4 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 586 mm |
| Kõrgus/sügavus | 35.7 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 10 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1000 lm |
Pakend: 1 | Karp: 40 | Kaubaalus: 960
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.