PHILIPS BBP333 LED81/740 I PRM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Philips Mini 300 LED gen3-armaturen, een combinatie van een perfect productontwerp en de nieuwste LED-technologie voor uiterst efficiënte lichtopbrengsten, maken van uw benzinestation een oriëntatiepunt en helpen uw klanten veilig en met visueel comfort een bezoek te brengen. Philips Mini 300 LED gen3 werkt met geavanceerde LED-armaturen met een intelligent bewegingssensorsysteem, waardoor licht op aanvraag wordt geleverd en door intelligent dimmen meer energie dan ooit wordt bespaard, terwijl het tegelijkertijd zorgt voor voldoende verlichting voor oriëntatie en veiligheid wanneer het nodig is. De verlichtingsscenario’s kunnen naar wens worden aangepast bij de installatie of gedurende het gebruik van de producten. De optionele Philips Master-Slavecombinatie met een ingebouwde aanwezigheids- en lichtsensor maakt een externe sensor overbodig. Eén Philips Master Mini 300 LED gen3 kan tot 6 standaardarmaturen regelen, wat niet alleen een positieve impact op uw investering maakt, maar ook extra energiebespaart. Het Philips Mini 300 LED gen3-armatuur is zo licht dat deze moeiteloos door één persoon kan worden geïnstalleerd, en de instellingen van het armatuur kunnen eenvoudig vanaf de grond worden gewijzigd met een smartphone of tablet zodat u niet meer op hoogte hoeft te werken. Met de gratis Philips Mini 300 LED-app kunt u zelfs de status van het armatuur aflezen terwijl je stevig op de grond staat. De Philips Mini 300 LED gen3-armaturen in inbouw-, opbouw- en schijnwerperuitvoering, geschikt voor verlichting onder overkappingen, vormen een baanbrekende renovatieoplossing die installatiekosten omlaag brengt.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BBP333 LED81/740 I PRM |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Sisseehitatud paigalduslambid
|
| Päritoluriik* | NL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 335 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Pikkus | 335 mm |
| Kõrgus/sügavus | 92 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Valgusvoo nurk | Keskmine valgusvoo nurk 20-40° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 47.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 6970 lm |
| Valgusti tõhusus | 147 lm/W |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.