PATRON Reflektorpirn 150W E27 PAR38 IR punane
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 20 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Reflector Bulb 150W E27 PAR38 IR RED |
| Bränd | PATRON |
| Kategooriad |
IR-lambid E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 4900 00 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Kogupikkus | 136 mm |
| Lambi kuju | PAR-peegeldi |
| Lambi läbimõõt | 121 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 150 W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.