PATRON Luminofoorlamp FA6 20W/640 T12
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Fluorescent Tube TLX FA6 20W/640 T12 |
| Bränd | PATRON |
| Kategooriad |
Luminofoorlambid T12 Fa6 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3110 00 |
| Värvus | Muul viisil |
| Lambipesa | Fa6 |
| Valgusvoog | 940 lm |
| Värviesitusindeks | 60-69 (klass 2B) |
| Toru läbimõõt | 38 mm |
| Lambi kuju | Varras |
| Pikkus | 604 mm |
| Valguse värvus | 640 |
| Värvustemperatuur | 4100 K |
| Lambi võimsus | 20 W |
| Lambi nimetus | T12 |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.