OSRAM WORKLIGHT ESSENTIAL BAT PANEL10W865OSRAM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WORKLIGHT ESSENTIAL BAT PANEL10W865OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8513 1000 00 |
| Nimipinge | 5 V |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 10 W |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.