OSRAM Vintage 1906® PenduLum CANOPY Triple Canopy Linear
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Canopy for 1906 PenduLum. Product benefits: Ceiling mounting accessory to combine up to three PenduLum luminaires. Areas of application: Living areas (living rooms, dining rooms, bedrooms etc.). Professional (hotels, bars, boutiques etc.).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Vintage 1906® PenduLum CANOPY Triple Canopy Linear |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9900 00 |
| Laius | 50 mm |
| Kõrgus | 50 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 540 mm |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.