OSRAM VALUECLP60 6,5W/840 230VFR E27 FS2 OSRAM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VALUECLP60 6,5W/840 230VFR E27 FS2 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 4000K E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1857034 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Valgusefektiivsus | 124 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 6.5 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Beam angle | 150 ° |
Pakend: 2
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.