OSRAM VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM
SKU: ec32bab0558c
Projektimüük
  • Pakkumine 3 tööpäevaga.
  • Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Lisa salvestatud toodetesse
Transport
Logistika
Garantii
Kirjeldus
Toote seisukord Uus
Tootja nimi VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM
Bränd OSRAM
Kategooriad
E14 LED-lambid 3W
E14 pirnid
Päritoluriik* CN
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch.
To confirm the specific country of origin, please contact your account manager.
Harmoneeritud süsteemi kood
Energiaklass
EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister 1857043
Lambipesa E14
Hämardatav No
Valgusefektiivsus 100 lm/W
Nimipinge 220-240 V
Värvustemperatuur 2700 K
Lambi võimsus 2.5 W
Valgusvoog 250 lm
Beam angle 150 °
Lisainfo
Valige pakend
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.
Ole esimene, kes hindab toodet “OSRAM VALUECLP25 2,5W/827 230VFR E14 FS1 OSRAM”
Recently viewed
Lisa salvestatud toodetesse
TIVOLI BEIGE CROSS-CUT PRE NAT
PHILIPS PILA BVP008 10W 4000K
Vaata edasi This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
AQUACLEAN NAOMI 309 PUNAINEN
Claymud HCAP12C
PATRON Hõõglamp E14 40W BA35 230V FR