OSRAM VALUECLB40 4,2W/827 230VGLFR E14FS6OSRAM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | VALUECLB40 4,2W/827 230VGLFR E14FS6OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 2182570 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | No |
| Valgusefektiivsus | 111 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.2 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 6
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.