OSRAM SMART WIFI FLOOR CORNERSLIM RGBTWBKOSRAM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART WIFI FLOOR CORNERSLIM RGBTWBKOSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Põrandavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 2190 00 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 800 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 8 W |
| Efektiivne valgusvoog | 180 lm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.