OSRAM SIRIUS HRI 471W SN
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Product family benefits: High luminance due to very short arc and high internal pressure. Bright light for brilliant light effects. Long lifetime. Lightweight and compact reflector lamps with ECG. Optimized burner design allows any burning position. Easy relamping. Uniform light output throughout the entire lifetime. Areas of application: Perfect for small and lightweight moving heads.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SIRIUS HRI 471 SN 2×1 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Lambipesa | Muul viisil |
| Valgusvoog | 20000 lm |
| Kogupikkus | 67 mm |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Lambi pinge | 83 V |
| Värvustemperatuur | 7500 K |
| Lambi võimsus | 471 W |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.