OSRAM QUICKTRONIC® PROFESSIONAL OPTIMAL 1X18…40
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
ECG for FL and CFL, not dimmable. Product features: Supply voltage: 220…240 V. Line voltage: 198…264 V. Line frequency: 0 Hz | 50 Hz | 60 Hz. Lamp start with optimum filament preheating. Lifetime: up to 100,000 h (temperature at Tc = 65 °C, max. 10 % failure rate). Energy Efficiency Index EEI: A2 BAT. Automatic shutdown of defective lamps and at end of life (EoL T.2). Safety: to EN 61347-2-3. Lamp operation: to EN 60929. Product benefits: Long lamp life. No adverse effect from frequent on/off switching. Automatic restart after lamp replacement. Perfect lamp start for applications with motion sensors. VDE/VDE EMC certified system. Very high energy efficiency due to cut-off technology. Areas of application: Emergency lighting systems acc. to EN 50172 / DIN VDE 0108-100. Industry. Open-plan offices, corridors and storage rooms. Public buildings. Sports halls and factories. Strip lighting. Suitable for emergency lighting (DC operation). Modernization of existing systems. Suitable for luminaires of protection classes I and II.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | QUICKTRONIC® PROFESSIONAL OPTIMAL 1X18…40 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Ballastid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8504 1080 00 |
| Kaitseklass | I |
| Laius | 30 mm |
| Mudel | Elektrooniline |
| Kõrgus | 21 mm |
| Kere | Metallkere |
| Sobib lambi võimsusele | 43 W |
| Tõmbetõkisega | No |
| Pikkus | 280 mm |
| Sobib lambi tüübile TC-D | No |
| Sobib lambi tüübile TC-DD | No |
| Sobib lambi tüübile TC-L | No |
| Sobib lambi tüübile TC-DEL | No |
| Sobib lambi tüübile TC-TEL | No |
| Sobib lambi tüübile T7 | No |
| Sobib lambi tüübile T16 | Yes |
| Sobib lambi tüübile T26 | No |
| Sobib lambi tüübile T-R | No |
| Sobib lambi tüübile TC-T | No |
| Sobib lambi tüübile TC-S | No |
| Sobib lambi tüübile HI | No |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Sobib lambi tüübile HM | No |
| Sobib lambi tüübile HS | No |
| Sobib lambi tüübile LS | No |
| Sobib lambi tüübile T16-R | No |
| Sobib lambi tüübile T38 | No |
| Sobib lambi tüübile TC-F | No |
| Sobib lambi tüübile TC-QEL | No |
| Sobib lambi tüübile TC-SEL | No |
| Sobib lambi tüübile T-U | No |
| Sobib võimsusele (1 lamp) | 18-40 W |
| Multiwatt mudelelile | Yes |
| Lampide arv | 1 |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Reguleerimine, 0-10 V | No |
| Reguleerimine, 1-10 V | No |
| Reguleerimine, DALI | No |
| Reguleerimine, DMX | No |
| Reguleerimine potentsiomeetriga, (sisseehitatud) | No |
| Reguleerimine, GPRS | No |
| Reguleerimine, LineSwitch | No |
| Reguleerimine, tootja süsteemi | No |
| Reguleerimine, peaahela pinge modulatsiooni | No |
| Reguleerimine, faasi väljalülitamine | No |
| Reguleerimine, faasi sisselülitamine | No |
| Reguleerimine, programmeeritav | No |
| Reguleerimine; RF (raadiaosagedus) | No |
| Reguleerimine, siinuslaine redutseerimine | No |
| Reguleerimine, puutetundlik | No |
| Reguleerimine, Zigbee | No |
| Reguleerimine surunupuga | No |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Reguleerimine, DSI (digital signal interface) | No |
| Operation by Bluetooth | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
Pakend: 1 | Karp: 20 | Kaubaalus: 2720
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.