OSRAM QUICKTRONIC® INTELLIGENT DIM CFL 1X18…57 DIM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
ECG dimmable 1…10 V for CFL. Product features: Control via 1…10 V interface. Supply voltage: 220…240 V. Line frequency: 0 Hz | 50 Hz | 60 Hz. Line voltage: 198…264 V. Dimming range: 3…100 % luminous flux. Lamp start: within 0.6 s. Lifetime: > 100,000 h (for Tc = 65 °C ). Automatic shutdown of defective lamps and at end of life (EoL T.2). Energy Efficiency Index EEI: A1 BAT. Overtemperature protection: Thermal management at high tc temperatures. Safety: to EN 61347-2-3. Lamp operation: to EN 60929. RI suppression: to EN 55015:2006+A1:2007+A2:2009/CISPR 15. Line harmonics according to EN 61000-3-2. Immunity according to EN 61547. Product benefits: Same luminous flux with direct and alternating current. Perfect lamp start for applications with motion sensors. Dimming of amalgam lamps without flickering or reduced lifespan. Very high efficiency thanks to cut-off technology. Automatic restart after lamp replacement. ECGs comply with MINERGIE standard due to very low standby consumption. Configurable emergency power characteristics. Control via the 1…10 V interface. Areas of application: Suitable for use in emergency lighting systems as per EN 50172/DIN VDE 0108-100. Industry. Open-plan offices, corridors and storage rooms. Public buildings. Suitable for luminaires of protection class I.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | QUICKTRONIC® INTELLIGENT DIM CFL 1X18…57 DIM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Ballastid
|
| Päritoluriik* | BG |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8504 5000 00 |
| Kaitseklass | I |
| Laius | 79 mm |
| Mudel | Elektrooniline |
| Kõrgus | 33 mm |
| Kere | Metallkere |
| Sobib lambi võimsusele | 61 W |
| Tõmbetõkisega | No |
| Pikkus | 123 mm |
| Sobib lambi tüübile TC-D | No |
| Sobib lambi tüübile TC-DD | No |
| Sobib lambi tüübile TC-L | No |
| Sobib lambi tüübile TC-DEL | Yes |
| Sobib lambi tüübile TC-TEL | Yes |
| Sobib lambi tüübile T7 | No |
| Sobib lambi tüübile T16 | No |
| Sobib lambi tüübile T26 | No |
| Sobib lambi tüübile T-R | No |
| Sobib lambi tüübile TC-T | No |
| Sobib lambi tüübile TC-S | No |
| Sobib lambi tüübile HI | No |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Sobib lambi tüübile HM | No |
| Sobib lambi tüübile HS | No |
| Sobib lambi tüübile LS | No |
| Sobib lambi tüübile T16-R | No |
| Sobib lambi tüübile T38 | No |
| Sobib lambi tüübile TC-F | No |
| Sobib lambi tüübile TC-QEL | No |
| Sobib lambi tüübile TC-SEL | No |
| Sobib lambi tüübile T-U | No |
| Sobib võimsusele (1 lamp) | 18-57 W |
| Multiwatt mudelelile | Yes |
| Lampide arv | 1 |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Reguleerimine, 0-10 V | No |
| Reguleerimine, 1-10 V | Yes |
| Reguleerimine, DALI | Yes |
| Reguleerimine, DMX | No |
| Reguleerimine potentsiomeetriga, (sisseehitatud) | No |
| Reguleerimine, GPRS | No |
| Reguleerimine, LineSwitch | No |
| Reguleerimine, tootja süsteemi | No |
| Reguleerimine, peaahela pinge modulatsiooni | No |
| Reguleerimine, faasi väljalülitamine | No |
| Reguleerimine, faasi sisselülitamine | No |
| Reguleerimine, programmeeritav | No |
| Reguleerimine; RF (raadiaosagedus) | No |
| Reguleerimine, siinuslaine redutseerimine | No |
| Reguleerimine, puutetundlik | No |
| Reguleerimine, Zigbee | No |
| Reguleerimine surunupuga | No |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | No |
| Reguleerimine, DSI (digital signal interface) | No |
| Operation by Bluetooth | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
Pakend: 1 | Karp: 20 | Kaubaalus: 1680
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.