OSRAM PURITEC® HNS® HNS 30W G13
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 25 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Germicidal ultraviolet lamps
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HNS 30W G13 25X1 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
UV-lambid G13 pirnid
|
| Päritoluriik* | RU |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 4900 00 |
| Lambipesa | G13 |
| Hämardatav | No |
| Kogupikkus | 895 mm |
| Läbimõõt | 26 mm |
| Musta valguse lamp | No |
| Lambi pinge | 96 V |
| UV kiirguse liik | UV-C |
| Sobib õhu desinfitseerimiseks | Yes |
| Sobib personalile | No |
| Sobib putukate püüniseks | No |
| Sobib meditsiinirakendusteks | No |
| Sobib reprograafiaks | No |
| Sobib päevitamiseks | No |
| Sobib vee deinfitseerimiseks | Yes |
| Lambi võimsus | 30 W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.