Päring on tühi.
Sul ei ole veel ühtegi toodet päringusse lisatud.
Sirvi kõiki tooteid
Vaata edasiOSRAM POWERARC® HIT-T 1000 W/D E40
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Transport
Korraldame transpordi otse tootjalt või ametlikult maaletoojalt objektile – ilma vahendajateta, kiirelt ja soodsalt. Nii jõuab kaup otse allikast ehitusplatsile.
Logistika
Koondame erinevad kaubad ühisele transpordile, et tarned oleksid kuluefektiivsed ja jõuaksid objektile korraga.
Garantii
Kõigile toodetele kehtib tootja või ametliku maaletooja garantii – tagame kvaliteedi ja usaldusväärsuse igas tarnes.
Kirjeldus
Metal halide lamps for enclosed luminaires
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | POWERARC® HIT-T 1000 W/D E40 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Ilma reflektorita metallhalogenidlambid E40 pirnid E40 metallhalogeniidlambid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3290 00 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 75000 lm |
| Kogupikkus | 345 mm |
| Värviesitusindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Läbimõõt | 66 mm |
| Valgusefektiivsus | 75 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Lambi pinge | 130 V |
| Värvustemperatuur | 8000 K |
| Lambi võimsus | 1000 W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.