OSRAM PANAN ALU CCT BK OSRAM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PANAN ALU CCT BK OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Laualambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 2140 00 |
| Laius | 170 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 407 mm |
| Kõrgus/sügavus | 430 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 3000-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 7 W |
| Efektiivne valgusvoog | 310 lm |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.