OSRAM OSRAM DULUX® T PLUS 18 W/827
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
CFLni, 3 tubes, with 2-pin base for CCG operation. Product features: Good color rendering index. Short and compact pin-base lamp with triple-turn tubes. Single-ended two-pin plug-in GX24d base. Product benefits: Improved maintenance. Areas of application: Offices, public buildings. Shops. Supermarkets and department stores. Hotels, restaurants. Industrial lighting. Equipment / Accessories: Suitable for operation on conventional control gear. Suitable for 0.22 A control gear only (DULUX
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DULUX T 18W/827 PLUS GX24D FS1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kompaktluminofoorlambid ilma integreeritud liiteseadiseta OSRAM-i traditsiooniline valgustus – veel saadaval tellimiseks! GX24d-2 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3190 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
546455 |
| Lambipesa | GX24d-2 |
| Valgusvoog | 1200 lm |
| Kogupikkus | 124 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 12 mm |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 18 W |
| Lambi nimetus | T4 |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.