OSRAM OSRAM DULUX® T PLUS 13 W/830
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
CFLni, 3 tubes, with 2-pin base for CCG operation. Product features: Good color rendering index. Short and compact pin-base lamp with triple-turn tubes. Single-ended two-pin plug-in GX24d base. Product benefits: Improved maintenance. Areas of application: Offices, public buildings. Shops. Supermarkets and department stores. Hotels, restaurants. Industrial lighting. Equipment / Accessories: Suitable for operation on conventional control gear. Suitable for 0.22 A control gear only (DULUX
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DULUX T 13W/830 PLUS GX24D FS1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kompaktluminofoorlambid ilma integreeritud liiteseadiseta OSRAM-i traditsiooniline valgustus – veel saadaval tellimiseks! GX24d-1 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3190 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
546453 |
| Lambipesa | GX24d-1 |
| Valgusvoog | 900 lm |
| Kogupikkus | 113 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 11 mm |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 13 W |
| Lambi nimetus | T4 |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.