OSRAM OSRAM DULUX® S 11 W/830
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Short CFLni, with 2-pin base for CCG operation. Product features: Good color rendering index. Short and compact pin-base lamps with single-turn tubes. Single-ended two-pin plug-in G23 base. Product benefits: Improved maintenance. Areas of application: Ideal for cost-effective creative illumination and decoration. Offices, public buildings. Shops. Supermarkets and department stores. Hotels, restaurants. Equipment / Accessories: Suitable for operation on conventional control gear.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DULUX S 11W/830 G23 FS1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kompaktluminofoorlambid ilma integreeritud liiteseadiseta OSRAM-i traditsiooniline valgustus – veel saadaval tellimiseks! G23 pirnid G23 kompaktluminofoorlambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3190 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
546493 |
| Lambipesa | G23 (2-pin) |
| Valgusvoog | 900 lm |
| Kogupikkus | 237 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 12 mm |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 11 W |
| Lambi nimetus | T4 |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.