OSRAM OSRAM DULUX® D/E 10 W/830
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
CFLni, 2 tubes, with 4-pin base for ECG operation. Product features: Good color rendering index. Dimmable (3…100 %). Short and compact pin-base lamp with double-turn tubes. Single-ended four-pin plug-in G24q base. Product benefits: Improved maintenance. Areas of application: Offices, public buildings. Shops. Supermarkets and department stores. Hotels, restaurants. Industry. Equipment / Accessories: Suitable for operation on electronic control gear.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DULUX D/E 10W/830 G24Q-1 FS1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kompaktluminofoorlambid ilma integreeritud liiteseadiseta OSRAM-i traditsiooniline valgustus – veel saadaval tellimiseks! G24q-1 pirnid G24q-1 kompaktluminofoorlambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3190 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
546440 |
| Lambipesa | G24q-1 |
| Valgusvoog | 600 lm |
| Kogupikkus | 103 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 12 mm |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 10 W |
| Lambi nimetus | T4 |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.