OSRAM OSRAM DULUX® D 13 W/840
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
CFLni, 2 tubes, with 2-pin base for CCG operation. Product features: Good color rendering index. Short and compact pin-base lamp with double-turn tubes. Single-ended two-pin plug-in G24d base. Product benefits: Improved maintenance. Areas of application: Offices, public buildings. Shops. Supermarkets and department stores. Hotels, restaurants. Industry. Equipment / Accessories: Suitable for operation on conventional control gear.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DULUX D 13W/840 G24D-1 FS1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kompaktluminofoorlambid ilma integreeritud liiteseadiseta OSRAM-i traditsiooniline valgustus – veel saadaval tellimiseks! G24d-1 pirnid G24d-1 kompaktluminofoorlambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3190 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
546429 |
| Lambipesa | G24d-1 |
| Valgusvoog | 900 lm |
| Kogupikkus | 138 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 11 mm |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 13 W |
| Lambi nimetus | T4 |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.