OSRAM ORBIS QUICKFIX320X32024WCLICKD830WTOSRAM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ORBIS QUICKFIX320X32024WCLICKD830WTOSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 320 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 320 mm |
| Kõrgus/sügavus | 24 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 24 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2500 lm |
| Valgusti tõhusus | 104 lm/W |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.