OSRAM ORBIS BERLIN 490 mm 36W 830 BK
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 4 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
LED ceiling luminaires with plastic ring. Product features: Decorative domestic lighting. Ceiling luminaire with advanced LED technology. Product benefits: Very homogenous light. Elegant design. Areas of application: Indoor applications. Kitchens, living rooms, children’s rooms or home offices.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED luminaire Orbis Berlin 490mm 36W 830 black |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Kere värvus | Must |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 492 mm |
| Kõrgus/sügavus | 80 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 36 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2400 lm |
| Valgusti tõhusus | 66 lm/W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.