OSRAM ORBIS BERLIN 300 mm 16W 830 BK
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED ceiling luminaires with plastic ring. Product features: Decorative domestic lighting. Ceiling luminaire with advanced LED technology. Product benefits: Very homogenous light. Elegant design. Areas of application: Indoor applications. Kitchens, living rooms, children’s rooms or home offices.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ORBIS BERLIN 300 mm 16W 830 BK |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Kere värvus | Must |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 293 mm |
| Kõrgus/sügavus | 65 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 16 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1000 lm |
| Valgusti tõhusus | 62 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.