OSRAM LOK-IT! 1400W/PS BRILLIANT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Product family benefits: Lok-it! 1000/PS and 1700/PS for a stable performance, suitable for all venues and concert halls. Lok-it! 1000/PS Brilliant and 1400/PS Brilliant with a CRI of 95, ideal for theaters. Lok-it! 1000/PS Blue with a high color temperature of 7,500 K, recommended for concert halls. Product family features: Natural tone of light thanks to CRI as high as 90. Higher luminous efficiency than standard HID lamps. Optimized filling for uniform light emission and a reduction in green tones standard for HID-lamps. Compact size and short arc gap for use in smaller and brighter fixtures. Plug-and-play base: PGJX28 or PGJX36. Individual performance features, color-coded for easy identification. Areas of application: Concert lighting. Club and disco. Stage and theatre. Studio, TV and film. Architectural lighting.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Lok-it! 1400/PS Brilliant |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Lambipesa | Muul viisil |
| Valgusvoog | 120000 lm |
| Kogupikkus | 125 mm |
| Läbimõõt | 26 mm |
| Lambi pinge | 83.3 V |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 1400 W |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.