OSRAM LOK-IT! 1000W/PS BLUE
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Product family benefits: Higher luminous efficacy than conventional HID lamps provides higher fixture efficiency. Product family features: Compact design and short arc gap allows for smaller and brighter fixures. Fast lamp replacement with one-touch rotate and lock base and socket design. Robust design with eXtreme Seal (XS) technology, allowing up to 450°C at the pinch seal. Consistent lumen output over the life of the lamp. Improved ceramic base allows high voltage up to 35kV. Areas of application: Concert lighting. Club & Disco. Stage and theatre. Studio, TV and film. Architecture & Architainment.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Lok-it! 1000/PS Blue |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Lambipesa | Muul viisil |
| Valgusvoog | 75000 lm |
| Kogupikkus | 112.5 mm |
| Läbimõõt | 21 mm |
| Lambi pinge | 85 V |
| Värvustemperatuur | 7200 K |
| Lambi võimsus | 1000 W |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.