OSRAM LINEARlight FLEX POWER -G3-830-03 L1
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED modules for professional and industrial applications. Product features: Flexible and cuttable LED strip. Luminous flux: up to 1,850 lm/m. Module efficacy: up to 82 lm/W. Dimmable. Fine White (3 SDCM). IP44 protected module. Product benefits: High luminous flux. Great design freedom thanks to flexibility and cuttability of module. Simple mounting and connection. Toolless connection with the optional CONNECTsystem. Easy mounting on many smooth surfaces thanks to self-adhesive tape at the back. Areas of application: Cove lighting. Signage. Advertising and lettering. Equipment / Accessories: Simplified connection with optional matching CONNECTsystem. Quick installation with optional SLIM TRACK System. Perfectly matched to OPTOTRONIC® 24 V electronic control gears.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LINEARlight FLEX POWER -G3-830-03 L1 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | IT |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5100 00 |
| Laius | 8 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1.4 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 23.7 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 3000 lm |
Pakend: 1 | Karp: 8 | Kaubaalus: 1064
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.