OSRAM LINEARlight FLEX® POWER 4000 -G3-827-03
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Product family benefits: Color uniformity better than 2 SDCM on the entire LED strip and between strips. Large selection of light colors. Large selection of white tones. High luminous flux suitable for general lighting. “Shop White” versions available for great color rendering without yellowing effect. Great design freedom thanks to flexibility and cuttability of module. Extraordinary design and high quality materials. Simple mounting and connection. Product family features: Flexible and cuttable LED strip. Luminous flux: up to 3,800 lm/m. Module efficacy: up to 133 lm/W. Dimmable with PWM technology. High CRI versions: typical average value 95. Areas of application: Cove lighting. Ceiling integration. Equipment / Accessories: Simplified connection with the optional CONNECTsystem. Quick installation with optional SLIM TRACK System.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LINEARlight FLEX® POWER 4000 -G3-827-03 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Laius | 8 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1.4 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 28.9 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 3750 lm |
Pakend: 1 | Karp: 8 | Kaubaalus: 768
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.