OSRAM LINEARlight FLEX® POWER 2000 -G3-827-04
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Product family benefits: Color uniformity better than 2 SDCM on the entire LED strip and between strips. Large selection of light colors. Great design freedom thanks to flexibility and cuttability of module. Simple mounting and connection. Toolless connection with the optional CONNECTsystem. Easy mounting on many smooth surfaces thanks to self-adhesive tape at the back. “Shop White” versions available for great color rendering without yellowing effect. Extraordinary design and high quality materials. Product family features: Flexible and cuttable LED strip. Luminous flux: up to 2,000 lm/m. Module efficacy: up to 147 lm/W. Dimmable with PWM technology. Equipment / Accessories: Simplified connection with optional matching CONNECTsystem. Quick installation with optional SLIM TRACK System.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LINEARlight FLEX® POWER 2000 -G3-827-04 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Laius | 8 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 4500 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1.4 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 15 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 2000 lm |
Pakend: 1 | Karp: 8 | Kaubaalus: 768
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.