OSRAM LINEARlight FLEX® DIFFUSE Side White -G1-827-06
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED modules for professional and industrial applications. Product features:
. Product benefits:
. Areas of application:
.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LINEARlight FLEX® DIFFUSE Side White -G1-827-06 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | IT |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 11 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 6000 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 11.5 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 600 lm |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.