OSRAM LINEARlight Colormix Flex Protect -G3-RGB-06
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 8 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Flexible colored / color change LED modules. Product features: Flexible and splittable LED strip with inline multichip RGB LEDs. Type of protection: IP67. Dimmable. Salt mist proof. Highly UV-resistant. Product benefits: Uniform color changing. Great design freedom thanks to flexibility and cuttability of module. High-performance silicon for extremely long life and flexibility. Simple connection thanks to premounted connectors. Extraordinary design and high quality materials. Toolless connection with the optional CONNECTsystem. Easy mounting on many smooth surfaces thanks to self-adhesive tape at the back. Areas of application: Facade accent lighting. Effect lighting in architecture. Edge coupling. Path lighting. Suitable for outdoor use. Equipment / Accessories: Simplified connection with optional matching CONNECTsystem. Quick installation with optional SLIM TRACK System. Perfectly matched to OPTOTRONIC® 24 V electronic control gears.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LINEARlight Colormix Flex Protect -G3-RGB-06 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | IT |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 11.1 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Pikkus | 6000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 4.8 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 6.5 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Valgusvoog meetri kohta | 209 lm |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.