OSRAM LFP2000S-G5-940R-05 L1
SKU: 5c167bdd36cf
Projektimüük
  • Pakkumine 3 tööpäevaga.
  • Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 8 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Lisa salvestatud toodetesse
Transport
Logistika
Garantii
Kirjeldus
Tagab suunatud valgustuse kohandatavates süsteemides, kus on vaja kompaktseid, lineaarselt valgustavaid valgusallikaid. Integreeritud ribapõhiste paigalduste jaoks, ühilduv lindilaadsetes seadistustes. Toimib moodulkomponendina klastritena ühendatud LED-komplektides. Ehitatud G5 arhitektuuril, efektiivne väljund 940 luumenit, pikemaajaliste katsete käigus täheldatud vähene soojuse kadu. Optimaalseks tööks ilma vilkumiseta ja aja jooksul halvenemata (testitud 2000 tundi) on vaja stabiliseeritud 96 V alalisvoolu. Painduv trükkplaat, piisavalt vastupidav korduvale painutamisele, kuid ei sobi kasutamiseks kitsaste raadiustega (<20 mm). pikkus 2000 mm ±1%. nominaalne laius: ~5 aktiivsel partiil – kontrollige tolerantsipiirid enne integreerimist. pinnaviimistlus matt jäinehübriid parandab hajumist ilma märkimisväärse valgustugevuse languseta võrreldes katmata laboriproovidega. toimimisnõuded: toitepinge dc96v 48wmaks, ip40 otsene kokkupuude niiskusega keelatud, cri näit püsib stabiilsena @ ra>90, soojusülekande vastavus testitud temperatuurivahemikus -25°C kuni +50°C, ühiku kaal ühendamata umbes 120 g, peamine LED-värv soe valge ~4000K vahemikus.