OSRAM LF800S-G5-927R-10 L2
SKU: a3c9214bf0db
Projektimüük
  • Pakkumine 3 tööpäevaga.
  • Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 8 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Lisa salvestatud toodetesse
Transport
Logistika
Garantii
Kirjeldus
LF800S-G5-927R-10 L2. Paindlik valgustuslahendus, integreeritav suurematesse süsteemidesse hajusvalgustuse jaoks. Madal profiil, sobib kitsastesse ruumidesse. Töötab püsiva madala sisendpingega (tõenäoliselt 24 V). Energiatõhusus on korralik, kuid spetsifikatsioonid on ebaselged, kuna tootja ei ole esitanud katsetulemusi – põhiline riba disain tundub standardne, kuid servade ühendused näivad olevat tootja omad. Soojuse hajumine on konstruktsioonimaterjalide puhul piisav. Füüsilised omadused: ribaformaat, alusmaterjal ebaselge, kuid talub tavalist käsitsemist – puudutades ei ole soojust juhtiv. Kleepuv tagakülg on piisavalt tugev puhtatele pindadele; kleepuv aine ei haaku hästi ebaühtlastele/poorsetele pindadele niisketes tingimustes (vajalik uuesti testida). Lõigatav märgitud kohtades iga ~50 mm järel – täpne lõikamine on vajalik, et vältida servades nähtavate sisemiste juhtmetega kahjustamist. Tehnilised märkused: 24 V DC ühilduv valgustiib, värvitemperatuur 2700 K, CRI pole sõltumatult kontrollitud (etiketil märgitud >90), laius umbes 10 mm ±1 – kontrollida täpset laiusmõõtu/mõõtmistingimusi, maksimaalne segmentide pikkus teadmata, kuid LEDid on ühtlaste vahedega, märgistus G5-gen build rev nähtav painduvate otste ühenduskohtade lähedal.