OSRAM LEDSCLB40D 3,4W/840 230V FIL E14FS1OSRAM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDSCLB40D 3,4W/840 230V FIL E14FS1OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid timmitav E14 LED-lambid 4000K E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 2173457 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | Yes |
| Valgusefektiivsus | 138 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 3.4 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Beam angle | 300 ° |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.