OSRAM LEDriving ROUND VX80-WD
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Considerable foresight on dark country roads, forest paths, off the beaten tracks, off-road and on-road- this can be achieved with the OSRAM LEDriving Round VX80-WD. With its 4 powerful, high-performance long-life LEDs, the OSRAM LEDriving Round VX80-WD has a range of up to 240 meters and thus offers the driver impressive foresight on-road and off-road. Even in dim light and reduced visibility due to external environmental influences, the OSRAM LEDriving Round VX80-WD with up to 6000 Kelvin can provide conditions similar to daylight. The power package with up to 1150 lumens of luminosity scores with highest optical efficiency and homogeneous light distribution. This results in the possibility of an improved view for you and the improved visibility of your vehicle by other road users, and consequently also increased safety on-road and off-road. Whether on-road or off-road – The VX80-WD impresses with its powerful performance and a long service life with up to 5000 hours.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDriving® Round VX80-WD 12/24V 22W 240m long light beam 1150lm ECE (Ref. 12,5) |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Laius | 108 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 65 mm |
| Kõrgus/sügavus | 83 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 12-24 V |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Valgusvoo nurk | Lai valgusvoo nurk 40-80° |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Süsteemi võimsus | 22 W |
| Efektiivne valgusvoog | 0 lm |
| Valgusti tõhusus | 52 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.