OSRAM LEDinspect PRO PENLIGHT 150 LEDIL105
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LEDinspect PRO PENLIGHT 150 is a rechargeable LED inspection luminaire in compact, high-quality design. With its 150 lumen, the PRO PENLIGHT 150 is one of the brightest penlights in slim design. It provides an intense white light with up to 6000 Kelvin. The inspection light can be flexibly mounted thanks to magnet and clip – so you can keep your hands free while working. No batteries are needed – you can charge it via USB port, DC and AC connection.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDinspect PRO PENLIGHT 150 LEDIL105 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Laius | 23 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 177 mm |
| Kõrgus/sügavus | 14000 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 0.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 150 lm |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.