OSRAM LEDinspect PRO BONNET 1400 LEDIL104
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
With the LEDinspect PRO BONNET 1400, you have a professional inspection light in ultra-thin and robust design. Due to long-lasting high intensity LEDs, the luminaire provides a powerful LED light output with up to 1400 lumen. It can be used free-handed thanks to rotatable hook and extendable telescopic holder.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSRAM automotive lamp LEDIL104 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Laius | 50 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1104 mm |
| Kõrgus/sügavus | 50 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 90-250 V |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Värvustemperatuur | 7000 K |
| Süsteemi võimsus | 15 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1400 lm |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.