OSRAM LEDinspect POCKET 200 LEDIL408
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
With three light functions – high with up to 200lm, low with up to 80lm and torch function with up to 40lm – there is the right light output for the task at hand. The compact design combined with multi-angle positioning – 180° flex and 360° rotation- gives maximum flexibility and adjustability to give light exactly where needed. The integrated charge indicator shows the charging status of the rechargeable battery – up to 1,5 h operating time for high power or up to 3h for low power. This inspection light also contains magnets for hands-free work and easy attachment and is therefore ideal as a light for manual activities, car repairs and in everyday life.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED inspection light LEDinspect Pocket200 rechargeable |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Laius | 40 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 267 mm |
| Kõrgus/sügavus | 42 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 3.7 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 6200 K |
| Süsteemi võimsus | 2 W |
| Efektiivne valgusvoog | 200 lm |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.