OSRAM LEDinspect MINI 125 LEDIL202
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LEDinspect® simplifies DIY projects – specially-developed for maintaining and repairing vehicles, transforms light from an afterthought into a functional tool. The design of each lamp takes into account how the light is used and includes different extra features to ease work. Features; Luminance: 125lm (high) and 90lm (low), Magnetic with hook and protection class: IP44, IK07, Works with three AAA batteries (included), OSRAM quality in small and compact design with multifunctional features, Increased lifetime thanks to long-lasting LEDs. Benefits; Ideal illumination for all types of inspection and maintenance, Flexible mounting possibilities as well as dirt-resistant, Immediate usage after purchase.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDinspect MINI 125 LEDIL202 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8513 1000 00 |
| Laius | 63 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 98 mm |
| Kõrgus/sügavus | 35 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 4.5 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 8000 K |
| Süsteemi võimsus | 1.6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 125 lm |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.