OSRAM LEDINESTRA® BASE 6W 827 S14d
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Tubular LED lamps. Product features: LED alternative to tubular incandescent lamps. Uniform illumination. Mercury-free lamps. Product benefits: Long lifetime of up to 15,000 h. Low energy consumption. Good color rendering. Areas of application: Ideal for mirror lighting. Hotels, restaurants. Domestic applications. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDINESTRA® BASE 6W 827 S14d |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Muud LED-pirnid S14d pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1256752 |
| Lambipesa | S14d |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 28 mm |
| Valgusefektiivsus | 106 lm/W |
| Lambi kuju | Lineaarne |
| Pikkus | 500 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 640 lm |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 145 ° |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.