OSRAM LEDDRL102 CL15 12V 4X1 set
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Product family benefits: 5 year guarantee. Homogenous light, without light points. Low energy consumption. Intensive carwashes possible thanks to high protection class (IP69K). Easy installation. Suitable for many vehicle models. Automatic operation thanks to intelligent control. Product family features: Dimmable. Color temperature: up to 6,000 K. Lightguide technology for homogeneous light distribution. LED daytime running light including position light. Color temperatures of up to 6,000K. Premium OSRAM quality. OEM technology with long lifetime of up to 5,000h and low energy consumption. Certified according to ECE, SAE, CCC regulations. OEM technology. Type of protection: IP69K. Areas of application: Daytime running light. Position light. Also suitable for hybrid cars and cars with start-stop-automatic.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDDRL102 LEDriving® LG |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Autotuled Pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 2930 00 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Valgusvoog | 0 lm |
| Kogupikkus | 167 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Tehnoloogia | Muul viisil |
| Standardne näidik (ECE-tüüp) | Muul viisil |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.