OSRAM LED VALUE CLASSIC P 60 7 W/6500 K E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
LED lamps, classic mini-ball shape. Product features: LED alternative to conventional lamps. Not dimmable. Good color rendering (Ra ≥ 80) and color stability throughout the life of the lamp. Product benefits: Very low energy consumption. Simple direct replacement for conventional incandescent lamps. Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: General illumination. Domestic applications. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED VALUE CLASSIC P 60 7 W/6500 K E14 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid 7W E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1381395 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 47 mm |
| Valgusefektiivsus | 107 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 90 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 200 ° |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.