OSRAM LED VALUE CLASSIC B 40 4.9 W/3000 K E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps, classic mini-candle shape. Product features: LED alternative to conventional lamps. Not dimmable. Good color rendering (Ra ≥ 80) and color stability throughout the life of the lamp. Product benefits: Very low energy consumption. Simple direct replacement for conventional incandescent lamps. Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: General illumination. Domestic applications. Chandeliers. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED VALUE CLASSIC B 40 4.9 W/3000 K E14 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1381381 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 95 lm/W |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 100 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4.9 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | B10.5 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 220 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 8060
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.