OSRAM LED VALUE CLASSIC A 75 10 W/4000 K E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps, classic bulb shape. Product features: LED alternative to conventional lamps. Not dimmable. Good color rendering (Ra ≥ 80) and color stability throughout the life of the lamp. Product benefits: Very low energy consumption. Can be easily fitted instead of ordinary light bulbs. Areas of application: Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED VALUE CLASSIC A 75 10 W/4000 K E27 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 10W LED-lambid E27 4000K E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
523313 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 105 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 118 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 10 W |
| Valgusvoog | 1055 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 200 ° |
Pakend: 2 | Karp: 20 | Kaubaalus: 2400
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.