OSRAM LED THREE STEP DIM CLASSIC B 40 4 W/2700 K E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 4 tk | Kaubaalus: 4800 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
LED lamps with three-step dimming. Product features: Dimmable in three steps: 100 %, 55 % and 10 %. Controllable via standard wall switch. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80. Mercury-free lamps. Product benefits: Easy three-step dimming by repeatedly pressing the wall switch. Easy and cost-effective operation, no dimmer required. Low energy consumption. Easy relamping thanks to compact design. Instant 100 % light, no warm-up time. Makes rooms multi-purpose with adjustable light atmosphere. Areas of application: Wherever dimming was originally not planned. Residential interiors. Hospitality. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED THREE STEP DIM CLASSIC B 40 4 W/2700 K E14 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid 4W E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1358092 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 117 lm/W |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 97 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | B10.5 |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.