OSRAM LED SUPERSTAR PAR20 6.4W 927 E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Dimmable LED reflector lamps PAR20 with retrofit screw base. Product features: Good color rendering index Ra: ≥ 80. Dimmable (with many common dimmers, see also www.ledvance.com/dim). Mercury-free lamps. Product benefits: Very long lifetime of up to 25,000 h. Low energy consumption. Easy replacement of halogen lamps thanks to compact design. Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: Display cabinets and shop windows. Museums, art galleries. Exhibition rooms. Hospitality. Residential interiors. As a downlight for marking walkways, doors, stairs, etc.. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SUPERSTAR PAR20 6.4W 927 E27 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 5W LED-lambid E27 timmitav E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
522919 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 63 mm |
| Valgusefektiivsus | 69 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 78 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 345 lm |
| Lambi nimetus | PAR20 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 36 ° |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.