OSRAM LED STAR STICK 9W 865 Frosted E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 6 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
LED lamps, classic stick shape. Product features: LED alternative to conventional lamps. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80; constant chromaticity. Mercury-free lamps. Product benefits: Low energy consumption. Attractive lamp appearance. Areas of application: All domestic rooms, especially where the lamps are visible. Wherever compact and efficient lamps are needed. Where the lamps need to last a long time or have to withstand frequent on/off switching. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED STAR STICK 9W 865 Frosted E27 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 10W E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
523297 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 40.4 mm |
| Valgusefektiivsus | 105 lm/W |
| Lambi kuju | Lineaarne |
| Pikkus | 114 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 10 W |
| Valgusvoog | 1050 lm |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 200 ° |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.