OSRAM LED ONYX COPILOT USB Reading Light
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
With its elegant and dynamic design, the ONYX COPILOT LED reading light achieves seamless integration into vehicle interiors. With its high flexibility, the reading light has a wide range of options for illuminating specific areas of the vehicle interior. The neck of the light is made of matt black silicon rubber and can be individually adjusted. The LED lifetime of ONYX COPILOT is extremely long: up to 20.000 hours! The Luminaire can be switched on/off and remain connected permanently.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ONYX COPILOT USB BK FS1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Laius | 25 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 394 mm |
| Kõrgus/sügavus | 9.5 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 5 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 0.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 18 lm |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.