OSRAM LED BASE CLASSIC A 60 CL 6 W/2700 K E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 5 tk | Karp: 50 tk | Kaubaalus: 4200 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
LED lamps, classic bulb shape. Product features: Professional LED lamps for line voltage. Not dimmable. Base: E27, B22d. Mercury-free lamps. Product benefits: Very low energy consumption. Shockproof and vibration-proof thanks to LED technology. No UV and near-IR radiation in the light beam. Instant 100 % light, no warm-up time. Can be easily fitted instead of ordinary light bulbs. Lower thermal output (compared with the standard reference product). Areas of application: Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED BASE CLASSIC A 60 CL 6 W/2700 K E27 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 6W E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
734511 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 134 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 105 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 320 ° |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.